Logo Banner Tasarımı

1.Adım: Logo tasarımın ilk aşamasında gerekli  bilgi ve dokümanlar alındıktan sonra siz müşterimizin isteği doğrultusunda 5 tane özgün logo en erken 3 (üç) iş gününde hazırlanır.
2.Adım: Sizin ve ekip çalışanlarımızın uygun gördüğü logo üzerinde varsa yapılması gereken son değişikliklerde (renk, font vb.) yapılır bundan sonra logo teslim süreci başlar.
3.Adım: Teslim edilecek logo çalışması, Freehand vektörel olarak, tüm ofset baskılarınızda ve İnternet ortamında kullanabileceğiniz iki farklı formatta CD ye yazılır.

Proje Bazlı Web Tasarım

* PHP,ASP, HTML dillerinden biriyle firmanıza ve bütçenize uygun standart ya da dinamik web siteleri.
* İsteğe göre, flash animasyonları veya tamamen flash siteler.
* Firmanızın tarihçesi, hizmetleri, amaç ve hedefleri, kısaca firmayla ilgili her şey.
* İsteğe göre tüm dünya dillerinde web sayfaları.
* Profesyonel grafik tasarımları.
* Ziyaretçilerinize web sitesinden sunabileceğiniz üyelik imkanları.
* Daha bir çok fırsat ve imkanlar.
* Ayrıca sık güncellemeler ile ziyaretçilerinizi son durumdan haberdar edebilme.

Standart Web Tasarımı

Standart web sitesi; bilgileri sürekli değişmeyen, ürünleri sık güncelleme gerektirmeyen ya da internetten kendisine kolay ulaşım isteyen kuruluşlar içindir. Resimlerle tanıtım, şirket profili, ürün kataloğu, sık güncelleme gerektirmeyen duyurular, ulaşım ve irtibat için gereken bilgiler şeklindeki içerikten oluşur. Bu bilgiler Ana Sayfa, Şirket Profili, Ürünler, Tarihçe, İrtibat başlıkları altında beş sayfada yer alacaktır. İsteğe bağlı olarak sayfa isimleri değiştirilebilir, ilave sayfalar eklenebilir.

Deneme Aşaması

Geliştirme  aşaması sonunda ortaya çıkan ürün,  ITM tarafından test amaçlı olarak yayına alınacaktır. Söz konusu ürün eğer derhal web üzerinde yayına geçirilecekse gerekli olgunluğa ulaşana kadar Deneme Yayını adı altında kuruluşun web sitesinde yayınlanarak eksiklikler ve hatalar tespit edilecek ve test edilen web sitesi müşteri proje ekibinin de görüşleri alınarak son haline getirilecektir.

Web Bitimi

Denemeden geçmiş ve tamamen uygun olarak çalışan ve tüm fonksiyonları ve çalışma prensibi ile ürün, müşteriye teslim edilecektir.